Equipos de Fútbol-Sala e Fútbol_8    2014-2015

O fútbol-sala é un deporte colectivo practicado entre equipos de 5 xogadores dentro dunha cancha de chan duro. Naceu inspirado noutros deportes como o fútbol, que é base do xogo, o waterpolo, o voleibol, o balonmano, e o baloncesto, tomando destes non solo unha parte das regras, senón tamén algunhas técnicas.  

Pekes
Pre-Benxamíns
Benxamíns
Alevíns
F_8 (Alevín)
F_8 (Benxamín)

SIMPSONS BART

 

CATEGORÍA PEQUES-09

HORARIO: XOVES 16:45 – 18:00  (Pav. Colexio)

  • ÁNGEL GONZÁLEZ OURO                                       5 ANOS                
  • JESÚS PRADO YÁÑEZ                                              5 ANOS          
  • OSCAR SANTOS PÉREZ                                            5 ANOS    
  • CLARA SÁNCHEZ RODRÍGUEZ                              5 ANOS    
  • ALEJANDRO DÍAZ MÍGUEZ           5 ANOS

 

Monitor: Iago Casas 

SIMPSONS BART

 

CATEGORÍA PRE-BENXAMÍN 08-07

Monitores: Andrés López/ Iago Casas 

HORARIO:LUNS 16:45 – 18:00 (Pav-Municipal)

XOVES 18:00 – 19:15 (Pav.Colexio)

  • GIOVANNI DOS SANTOS ROMERO                        1º     
  • ZEUS CORA NOGUEROL                                          1º     
  • CHRISTIAN COCIÑA GONZÁLEZ                            1º     
  • IAGO SÁNCHEZ RODRÍGUEZ                                  1º     
  • ENZO MARAGOTO BERMÚDEZ                              1º     
  • MARCOS FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ                      1º     
  • JOSE ANTONIO MEITIN SANCHEZ                         1º     
  • VÍCTOR VÁZQUEZ BEN  (2007)                              1º     
  • DIEGO ALBO NOGUEROL                                       2º     
  • IAGO RIVAS BALSA                                                 2º     
  • MARTÍN CANOURA BALSEIRO                              2º     
  • SASHA MARAGOTO DIÉGUEZ                                2º     
  • MIGUEL FRA BALTAR                                             2º     
  • DANIEL BÉRTOLO CASABELLA                             2º      

 

SIMPSONS BART           

             CATEGORÍA BENXAMÍN  (06-05)

Monitor: David Ribeira

HORARIO: XOVES 19:15 – 20:30   (Pav. Colexio)  

 

  • MATEO DEÁN PARDO                                              3º     
  • XENXO SALGUEIRO FRANCO                                3º     
  • IAGO PÉREZ TEIJEIRA                                             3º     
  • DANIEL RAMOS LOSADA                                        3º     
  • BRAIS FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ                           3º     
  • BRAIS VIDAL SÁNCHEZ                                          4º     
  • HECTÓR FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ                       4º     
  • MARTÍ BOIXET GONZÁLEZ                                    4º     
  • JOEL MÍGUEZ CASTELO                                          4º     
  • LUCAS MAZANA RODRÍGUEZ                                4º     
  • HUGO PERMUY PARDO                                           4º     
  • ALEJANDRO PARAPAR FERNÁNDEZ       4º

 

Monitor: David Riveira

SIMPSONS BART

 

CATEGORÍA ALEVÍN  (04-03)                      

Iago Yañez / Kiko Rey

HORARIO:

  •  VENRES 16:45 – 18:00 (Pav. Municipal)
  • XAVI SILVA LEÓN (04)                                            4º     
  • LUIS ROUCO BASANTA                                           5º     
  • DAVID PRADO YÁÑEZ                                            5º     
  • IZAN MARAGOTO BERMÚDEZ                               5º     
  • KEVIN CASTRO PIÑEIROA                                      5º     
  • JAVIER ALONSO LÓPEZ                                          5º     
  • HUGO PÉREZ MEITÍN                                               5º     
  • HUGO SANTOS DUARTE                                         5º     
  • ABEL BOUZA BERMÚDEZ                                       5º     
  • JORGE LOUZAO CALVO                                          5º     
  • SAMUEL ACEBO REGA                                            6º
  • MARCOS RIVAS SOBRADO                                     6º
  • LUIS JIMÉNEZ                                                           6º      

SIMPSONS BART

    

            EQUIPO DE FÚTBOL 8 (Categoría Alevín)

Monitor:Iago Yañez / Kiko Rey

HORARIO:

MARTES 18:00 – 19:15 (Campo de Fútbol/Pavillón Colexio)

XOVES 18:00 – 19:15    (Campo de Fútbol/Pavillón Colexio) 

 

 

  • LUIS ROUCO BASANTA                                                 5º  
  • DAVID PRADO YÁÑEZ                                                  5º  
  • IZAN MARAGOTO BERMÚDEZ                                     5º  
  • JAVIER ALONSO LÓPEZ                                                5º  
  • KEVIN CASTRO PIÑEIROA                                            5º  
  • HUGO PÉREZ MEITÍN                                                     5º  
  • HUGO SANTOS DUARTE                                               5º  
  • ABRAHAM BLANCO RODRÍGUEZ                                5º  
  • ABEL BOUZA BERMÚDEZ                                             5º  
  • JORGE LOUZAO CALVO                                                5º  
  • SAMUEL ACEBO REGA                                                  6º  
  • ALEXANDRE QUINTANA MÍGUEZ                               6º  
  • MARCOS RIVAS SOBRADO                                           6º
  • LUIS JIMÉNEZ                                                                 6º

 

 

  • David Riveira (Coordinador da Escola de Futbol Sala e Futbol 8)

 

NOTAS:

  • Os días de adestramento de Futbol 8, si se considera necesario, tanto sexa por inclemencias metereoloxicas, necesidades  nas competicions, ou outras causas, o Monitor poderá facer o adestramento no Pavillón Polideportivo correspondende. Para tal fin a instalación estará reservada.
  • Os luns en horario de 18:00h. a 19:00h. estará reservado o Pavillon Muncipal, para adestramento de porteiros. O Coordinador, xunto co Monitor correspondente poñeranse en contacto cos porteiros para programar esas sesións preparatorias.

SIMPSONS BART

 

CATEGORÍA FÚTBOL-8  benxamin

Monitor: David Riveira

HORARIO:

MÉRCORES  16:45 – 18:00   (Campo de Fútbol/Pav. Colexio)

VENRES  16:45 – 18:00  (Campo de Fútbol/Pav.Municipal) 

 

 

  • DIEGO ALBO NOGUEROL                                             2º  
  • IAGO RIVAS BALSA                                                       2º  
  • MARTÍN CANOURA BALSEIRO                                    2º  
  • MIGUEL FRA BALTAR                                                   2º  
  • DANIEL BÉRTOLO CASABELLA                                   2º  
  • MATEO DEÁN PARDO                                                    3º  
  • XENXO SALGUEIRO FRANCO                                      3º  
  • IAGO PÉREZ TEIJEIRA                                                   3º  
  • DANIEL RAMOS LOSADA                                              3º  
  • BRAIS FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ                                 3º  
  • JOEL MÍGUEZ CASTELO                                                4º  
  • BRAIS VIDAL SÁNCHEZ                                                4º  
  • MARTÍ BOIXET GONZÁLEZ                                          4º  
  • LUCAS MAZANA RODRÍGUEZ                                      4º  
  • HUGO PERMUY PARDO                                                 4º   

   

 

 

 

 

Hoxe: 112

Onte: 146

Esta semana: 112

Este mes: 3182

Total: 88555