pintora

GRUPOS DE PINTURA 

A pintura é o arte da representación gráfica utilizando pigmentos mezclados con outras sustancias aglutinantes e tamén co emprego de  técnicas de pintura, coñecementos de teoría do color e de composición pictórica e o dibuxo.

 

Grupo-A
Grupo-B
Grupo-C
Grupo-D
Adultos

Horario: LUNS 17:00 A 18:30

  • NEREA MASEDA IGLESIAS                                        5º                                   
  • ANDREA MASEDA IGLESIAS                                     5º
  • MARÍA FRA BALTAR                                                  5º
  • YANIRA ALBO GARCÍA                                              4º
  • HELENA DEÁN DURÁN                                              4º
  • ABEL BOUZA BERMÚDEZ                                          5º
  • CLAUDIA MAGALHÀES RODRÍGUEZ                       6º

Profesor: Pablo Bellas

Directivo Delegado: Loli Yañez

Horario: MARTES 17:00 A 18:30 

 

  • MARA GONZÁLEZ SIERRA                                         6º
  • ROBERTO ABELLA COSTA                                         6º
  • XOEL RAMOS DAYÁN                                                6º
  • CECILIA GARCÍA LÓPEZ                                            6º
  • SHEILA DUARTE CLASE                                             6º  
  • CANDELA FERNÁNDEZ LÓPEZ                                 6º  
  • ATENEA SÚAREZ RIVAS                                            6º   SARA VIVES CANEDA                                               6º
  • RABAB AITLAARABI HOUSNI                                   6º
  • NINA RODRÍGUEZ REY                                               2º ESO
  • PAULA RODRÍGUEZ REY                                            1º BAC 

Profesor: Pablo Bellas

Directivo Delegado: Loli Yañez

 

Horario:  VENRES 17:00 A 18:30

 

  • NEREA DÍAZ DÍAZ                                                       5º
  • TATIANA FRAGA FERNÁNDEZ                                 5º
  • ROCIO FERNANDEZ SILVA                                        6º
  • CLAUDIA VÁZQUEZ SÁNCHEZ                                 1º ESO      
  • LUCÍA SÁNCHEZ CORBELLE                                     1º ESO
  • LORENA VILAR ALBO                                                1º ESO
  • MARÍA FERNÁNDEZ SAN ISIDRO                             2º ESO
  • GONZALO FERNÁNDEZ SILVA                                  4º ESO
  • ALBA RODRÍGUEZ LAGE                                           1º BAC         
Horario: VENRES 18:30 A 20:00 

 

  • CLAUDIA VÁZQUEZ SÁNCHEZ 6º
  • LUCÍA SÁNCHEZ CORBELLE 6º
  • SABELA RODRÍGUEZ LAGE 6º
  • LORENA VILAR ALBO 6º
  • F. JAVIER GARCÍA BALSEIRO 6º
  • DOSINDA N. RODRÍGUEZ REY 1º ESO
  • MARÍA FERNÁNDEZ SAN ISIDRO 1º ESO
  • ANA FERNANDEZ PEÑA 1º ESO
  • LARA MÍGUEZ CASTELO 1º ESO
  • ALBA RODRÍGUEZ LAGE 4º ESO
  • LUCÍA FERNÁNDEZ PEÑA 4º ESO

 

Profesor: Pablo Bellas

Directivo Delegado: Loli Yañez

Horario: (LUNS E MARTES 18:30 A 20:30)

  • XOSÉ DURÁN CAO
  • AMADORA CASABELLA FERNÁNDEZ
  • ENRIQUE TORAL ORBEA
  • JOSEFA BERMUDEZ GONZÁLEZ
  • MANUEL FERNÁNDEZ FRA
  • ESTEFANÍA PERNAS LÓPEZ
  • ROSARIO BALSEIRO LÓPEZ
  • SARA ROUCO BARRO

Profesor: Pablo Bellas

Directivo Delegado: Loli Yañez

 

 


 

Hoxe: 136

Onte: 112

Esta semana: 248

Este mes: 2866

Total: 95219